Gymmat

Hey! Jag har precis kommit hem från gymmet faktiskt! Jag och Marie hängde med vår kompis Emelie och fick testa att gymma på de gymmet. Det var askul :D Dock kostar ett gymkort 499 kr i månaden. Det är ju helt jälvla sjukt dyrt... Billigare gym finns det faktiskt!
 
Bilden har inget med inlägget att göra ;) Tänkte bara visa er mitt senaste lypsyl jag köpte. Den smakar så gott att jag funderar på att äta upp den istället... ♥
 
#1 - - Annika:

Så gulligt lypsyl :D

#2 - - Alice:

Träna är kul ;D

#3 - - c:

Här kostar ett årskort på gym ca 1000 kronor :)

#4 - - ellen:

Testa fitness24seven, kostar 199 kr i månaden :)

#5 - - Jasmine Blumenfeld:

På Friskis och Svettis kostar det 2000kr för ett halvår. SJUKT billigt.

#6 - - Klara och Mikaela:

Vad duktig du ör som gymmet och så söt lypsyl. Måste ha ett sånt

#7 - - Kaffehörnan:

Hoppas du finner billigare

#8 - - Melody Moonchild:

Såå fint lypsyl!

#9 - - Sanna |:

Jag tränar på friskis och där e de mycket billigare och gymmen är jätte fina! I alla fall i lkpg :)

#10 - - Mezzy Madness - emo/scene bloggerska:

Här där jag bor kan man betala 199:-/månaden för ett gymkort :D Då ingår även simmning ^^ Sjukt awesome!

#11 - - vanja:

så gulligt :)

#12 - - Alice:

Duktig du är, gulligt läppsyl!

#13 - - jag är inte dum i huvudet! jag har aspergers syndrom!:

så sött

#14 - - wilma:

Duktigt

#15 - - Meia:

Lypsylen var ju helt otroligt sött! Måste ha! ;)

#16 - - Michaela ♥:

åh, vad gulligt, måste köpa mig ett! :)

#17 - - JUNITJEJ:

Gulligt lypsyl!

#18 - - Julia:

Duktig!

#19 - - LILITH - Boktokig mamma med borderline:

Jag kör träning hemma med hjälp av youtube. Finns hur mycket videos som helst där.

#20 - - RebeccA:

Duktig flicka<3

#21 - - Rebecca:

Gulligt

#22 - - Alexandra:

Vad gulligt!

#23 - - Sofie♥:

Duktig tjej! :D Vad sött lypsyl :)

#24 - - Julia ;DD:

Träna ä sjukt kul! :D

#25 - - Julia ;DD:

Skulle också villa ha den där lypsylen :D

#26 - - N:

Paols eller vad den heter är den bästa lipsyl ! Köpte på Nelly.com, 7 stycken tror jag det var för 199 :D

#27 - - Catalina Lindberg:

Älskar dig blogg Moa!

#28 - - Julia:

Har också ett sånt lypsyl! Smakar och luktar sjukt gott!

#29 - - Wilma:

Fint läppsyl

#30 - - zentla:

Här kostar 10 ggr kosrt 499 :/ känns också väldigt dyrt :( roligare att köpa lite egna vikter å pyssla med hemma:D

#31 - - Julia:

Hej.jag gillar lypsyl

#32 - - Julia:

Hej.jag gillar lypsyl

Till top